Peníze pro webmastery

AdultFriendFinder.com

Popis:

AdultFriendFinder.com je největší celosvětová seznamka, čítá více jak 20.000.000 aktivních členů. Je to naprostá bomba, denně vydělávám desítky dolarů. Živím rodinu, své 3 litrové BMW, je to zkrátka můj nejlepší sponzor. Vřele doporučuji.

Jak začít:

Klikněte na níže uvedený banner nebo na tento odkaz: REGISTRACE ZDARMA a zaregistrujte se. Kdyby jste měli při registraci problém s angličtinou, písněte mi na email mili.x@seznam.cz, rád Vám pomohu.

Jak vydělat:

Po zaregistrování si nechte vygenerovat kód, který poté umístíte na Vaše www stránky. Za každý klik na banner získáte až 1 $ (USD). Myslím, že je to přesně to, co jste hledali, konečně začnou Vaše www stránky brutálně vydělávat. Nevěřím, že Vám někdo dá víc.

INVIA.cz

Popis:

Společnost INVIA.CZ, s.r.o. je největší internetová cestovní agentura v České republice a je autorizovaným prodejcem zájezdů více než stovky renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Špičkové technologie, znalost cestovního ruchu a zázemí švýcarského investora patří k jejich dlouhodobým konkurenčním výhodám.

Jak začít:

Klikněte na tento odkaz: registrace a zaregistrujte se. Kliknutím na níže uvedený banner zjistíte, jaké konkrétní služby firma nabízí.


Egypt

Jak vydělat:

Po zaregistrování si nechte vygenerovat kód, který poté umístíte na Vaše stránky. Na stránkách se poté bude objevovat banner, na který když někdo klikne, připíšou se na Váš účet 2-3 Kč za 1 klik. Když si někdo přes tento banner koupí zájezd, obdržíte 300,- Kč. Je to velmi výhodná nabídka. Takže klikejte a objednávejte zájezdy přes výše uvedený banner, uděláte mi velkou radost ;-))).


iNETPROFINET.cz - peníze bez rizika

Popis:

Tento provizní systém poskytuje širokou škálu způsobu výdělku. Můžete prezentovat široké portfolio produktů a služeb které firma nabízí. Všechny podrobnosti naleznete na www.inetprofit.cz.

Jak začít:

Klikněte na níže uvedený reklamní banner a zaregistrujte se.


Jak vydělat:

Nejvíce se mi osvědčilo umístění reklamního banneru na vlastní www stránky. iNETPROFIT.cz Vám vyplatí 2-20% z útraty zákazníka, který přišel přes Váš banner a 1 Kč dostanete za každý klik na banner, což je poměrně vysoká částka. Určitě se vyplatí vyzkoušet i ostatní způsoby výdělečných programů.


Aukro - aukce online

Popis:

Jedná se o internetovou aukci, na které se obchoduje se vším, co Vás jen napadne.

Jak začít:

Na registrační formulář se můžete dostat přes níže uvedený banner. Registrace je zdarma a ještě k tomu dostanete kredit 50,-Kč. Do týdne Vám přijde poštou heslo, pod kterým se přihlásíte do Partnerského programu. Poté si nechte vygenerovat banner, který umístíte do Vašich stránek.


Jak vydělat:

Stránky s tímto bannerem Vám poté vydělávají samy. Když někdo klikne na banner, připíše se na Váš účet 0,70 Kč za každý klik. Když někdo klikne na banner a ještě k tomu se zaregistruje, budete bohatší o 50 Kč.