Nabídka práce

iNETPROFIT.cz - peníze bez rizika

Popis:

Protože nemáte vlastní internetové stránky, je pro Vás vhodná především možnost prezentovat široké portfolio produktů a služeb které firma nabízí. Veškeré podrobnosti naleznete na www.inetprofit.cz.

Jak začít:

Klikněte na níže uvedený reklamní banner a zaregistrujte se.


Jak vydělat:

Kontaktujte firmy (např. ze Zlatých Stránek) a nabídněte jim komplexní služby, které iNETPROFIT nabízí. Začnete opravdu vydělávat na svých schopnostech. Nic Vás to nestojí a můžete na tom pouze vydělat.


Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém

Popis:

Po zaregistrování Vám bude tato firma zasílat reklamní emaily. Za každý přečtený email obdržíte odměnu ve výši až 3,20 Kč. Je to prozatím nejvyšší částka za tuto činnost, se kterou jsem se setkal.

Jak začít:

Klikněte na níže uvedený reklamní banner a zaregistrujte se. Info-Mail.er.cz - český eReklamní systém

Jak vydělat:

Tady Vám žádný trik neporadím. Je to tak jednoduché, že to zvládne každý. Nevyděláte žádné horentní sumy, ale jedná se o pravidelný příjem. Myslím, že i pár stovek ročně za téměř žádnou práci je dobrá nabídka :-) .


AUKRO - aukce online

Popis:

Jedná se o internetovou aukci, na které se obchoduje se vším, co Vás jen napadne.

Jak začít:

Na registrační formulář se můžete dostat přes níže uvedený banner. Registrace je zdarma a ještě k tomu dostanete kredit 50,-Kč. Do týdne Vám přijde poštou heslo, pod kterým se přihlásíte a můžete začít obchodovat.


Jak vydělat:

Rozhlédněte se po svém bytě a najděte nějaké předměty, které už nepotřebujete. Založte si aukce a tyto předměty prodávejte. Tímto způsobem si "osaháte" prostředí aukce. Ale takto lze dosáhnout pouze krátkodobého výdělku, protože za chvíli už nebudete mít co prodávat. Jestli chcete trvalejší příjem, doporučuji soustředit se na určitou komoditu. Já osobně obchoduji se starými bankovkami. Nakoupím jich třeba 100 najednou a pak je po jedné prodávám. Při troše opatrnosti se na tom nedá prodělat. Je to velice jednoduchý a efektivní způsob jak vydělat z domova po internetu spoustu peněz. Obchodovat může s čímkoliv.


WEBOVÉ STUDIO

Popis:

Webová studia zažívají v dnešní době obrovský boom. Je spousta firem, které ještě nemají internetové stránky nebo je potřebují modernizovat.

Jak začít:

Jistě tušíte, že nejdřív se musíte internetové stránky naučit tvořit. Všechny potřebné informace najdete na stránce www.jaknaweb.cz. Není to úplně jednoduché, ale každý průměrně inteligentní člověk to zvládne. Začněte seriály o jazycích HTML, CSS, PHP... Nejedná se o nejjednodušší způsob výdělku, ale věřte, že je to "zlatý důl".

Jak vydělat:

Vezměte si nějaké noviny a najděte v inzerci firmy, které tam mají uvedenou mailovou adresu a nemají www stránky. Všem těmto firmám pošlete e-mail, že jim vytvoříte www stránky... Jistě se někdo chytí. Nabídka práce je velmi široká. Kdyby jste získali zakázku, na kterou si se svými znalostmi programování www stránek netroufnete, napište mi na email, rád Vám pomůžu.


Ani jedna možnost se Vám nezamlouvá ???

Kontaktujte nás na email: 6zero@seznam.cz a my Vám vytvoříme za velmi příznivou cenu vlastní internetové stránky (zdarma Vám vypracujeme cenovou nabídku). Máčkněte na tento odkaz: Chci víc! a dozvíte se, jaké další možnosti výdělku na Internetu by se Vám poté nabízely.